Menu
Your Cart

Gönderim Bilgileri

Siparişim elime ne zaman ulaşır?

www.asmmedikalmarket.com, sitesinden alışveriş yapan siz kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması  gereklidir. Sipariş onayının sağlıklı olarak alınması halinde, siparişler 1 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

Haftasonu Siparişleri
Cuma günü 16.00 dan önce verilen siparişler, Cumartesi gününden itibaren teslim edilmeye başlanır. Cuma günü 16.00 den sonra verdiğiniz tüm siparişler  Pazartesi günü işleme alınacağından elinize Salı gününden önce ulaşamayabilir. 
Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır. 

Stok Sorunları
Verdiğiniz siparişlerde tedarikçi firmaların stoklarında nadiren de olsa bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. 
Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan  veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. 
Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. 

Adres Bilgileri
Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de bu bölüme yazabilirsiniz. 
(Örnek: Postanenin yanından girince üçüncü sokak vs.) 

Hatalı / Eksik Siparişler
Kargodan teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz. 
Daha detaylı bilgi için. Bakınız İADE ŞARTLARI

Kargo Ücretleri
400 TL üzeri siparişlerinizde kargo bedava, 400 TL altı siparişlerinizde ise sabit kargo ücreti çıkmaktadır.

Yurtdışına Teslimat Yapılması Mümkün Mü?
Hayır, şu anda yurtdışına teslimat yapılamamaktadır. Ancak, yurtdışı satışlarımız şu anda sürmekte olan yasal düzenlemelerin tamamlanmasının ardından başlayacaktır. Bu konuda gösterdiğiniz anlayışa teşekkür ederiz. 

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti
KKTC'ye ne yazık ki şu anda teslimatımız yoktur. Ancak KKTC için gönderimimiz başlar başlamaz bu bilgi sizlere duyurulacaktır.