Menu
Your Cart

Diş Hekimi Acil Seti

Kategori Sayfası Açıklama

diş hekimi acil seti  diş hekimliği acil seti  diş hekimi muayenehane acil seti  diş hekimi adsm acil seti  oksijen tüpü seti

Diş hekimi acil setiSET İÇERİĞİ ve TEKNİK ÖZELLİKLER :AMBU SETİ ÇOCUK ( solunum balonu ve maskesi dahil )AMBU SETİ YETİŞKİN ( solunum balonu ve maskesi dahil )AİRWAY ÇOCUKAİRWAY YETİŞKİNİNTRAKETENJEKTÖRTURNİKESÜTUR SETİFLASTERMANŞONLU TANSİYON ALETİ ÇOCUK BOYMANŞONLU TANSİYON ALETİ YETİŞKİ..
1.279,00TL
DİŞ HEKİMLERİ İÇİN ACİL SETİMuayenehane işleten Diş HEkimlerimiz için hazırlanmış Yeni yönetmelik Acil Setidir DİŞ HEKİMLERİ İÇİN  ACİL SETİ İÇERİĞİ ve TEKNİK ÖZELLİKLERİ AMBU SETİ ÇOCUK (Solunum balonu ve solunum maskesi, ) AMBU SETİ YETİŞKİN (Solunum balonu ve solunum mask..
1.279,00TL
DİŞ HEKİMİ ACİL SETİNDE BULUNMASI GEREKENLER LİSTESİ (RESMİ YAZI / EK7)ADSM ve Poliklinik tipi Büyük Acil Seti 1) Ambu seti, - Solunum balonu ve solunum maskeleri (erişkin ve çocuk boy) Airway (erişkin ve çocuk boy) 2) Laringoskop takımı ), 3) Oral veya nasal entübasyon tüpleri (erişki..
2.399,00TL
Diş hekimliği acil seti çantası ACİL ÇANTASI - İLK YARDIM ÇANTASI  teknik özellikler   Boyutları:  En: 20 Cm   Boyu: 40 Cm  Derinlik: 28 Cm  Hacim: 22 Litre ..
599,90TL
GUİDE ÇUBUĞU ENTÜBASYON STİLLESİ DİŞ HEKİMLİĞİ ACİL SETTEKİ GUİDE'DIR...
69,90TL
turuncu acil çantasıtaşıma kordonları vardır. bezdir.teknik özellikler Boyutları: En: 20 Cm  Boyu: 40 Cm Derinlik: 28 Cm Hacim: 22 Litre   ..
599,90TL
MAGİLL PENSİ 20 cm. Nazal ve oral entübasyon uygulamalarında kullanılan magill pensi (sıklıkla nazotrakeal entübasyon) zorlukla karşılaşıldığı durumlarda tüpün trakeaya yerleştirilmesinde kullanılan, eğik makas şeklindeki aracın adıdır. Distal uçları yuvarlak ve deliklidir...
299,90TL
manometre cihazı - oksijen terapi cihazı
Stokta Yok
Oksijen tüplerinin hepsine uyumlu manometre cihazı. Oksijen terapi cihazı.OKSİJEN TÜPÜ REGÜLATÖRÜ..
249,90TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)