Menu
Your Cart

Batikon - El Dezenfektanı - Sıvılar

Kategori Sayfası Açıklama

batikon  el dezenfektanı  zefiran  oksijenli su  ultrason jeli  a.bazlı dezenfektan  alet dezenfektanı

Batikon 1 Litre Aqua
Çok Satan
Marka: Aqua
Batikon 1 Litre AquaBatikon 1 litreliktirAmeliyattan önce, jinekolojik ve doğuma yardımcı tedbirlerde, biyopsi, enjeksiyon ve kan alma işlemlerinde cilt ve mukoza dezenfektanı olarak kullanılır. Antiseptik yara tedavileri, yanıklar, pyodermi, mikotik ve bakterilere ait enfeksiyonlar ve superenfekte ..
84,90TL
Dermosept Batikon 1 Litre
Yeni
Marka: Dermosept
Dermosept BatikonAile sağlığı merkezlerinde ve tüm sağlık kuruluşlarında en sık kullanılan medikal malzemelerdendir.Batikon 1000 ml. Batikon 1 LitreMedikal Plastik ŞişeDermosept MarkaDökülmez Güvenli Kapak1 LT...
84,90TL
Clenederm El ve Cilt DezenfektanıEL VE CİLT DEZENFEKTANI Clenederm %70 ALKOL İÇERİR.El ve Cildin yumuşaklığı için gliserinlidir.1 litredir.Günümüzde el ve cilt hijyeninin ön planda olduğu bu günlerde Biyosidal belgelidir.güvenle kullanılabilir.El Antiseptiği 1 Litre..
39,90TL
ULTRASON JELİ - EKG JELİ
Çok Satan
Marka: Aqua
Ultrason jeli 1 litreEKG JELİteknik özellikleri :Her türlü ultrasonografi ve dopler uygulamasında cilt ile prob arasındaki havayı keserek ultrasonografi dalgalarının cihaz ekranına daha net ve kesintisiz gelmesini sağlar. İçerdiği aktif maddeler yüksek viskozite ve üretiminde kullanılan vakum teknol..
16,99TL
Marka: Aqua
ZEFİRAN 1 LT.İçerik : % 10 Benzalkonyum Klorür parfüm Kullanım : Zefiran solüsyon dilüe edilerek cilt, mukoz membran, cerrahların ameliyat öncesi el ve eldiven temizliğinde, mesane üretan ve genel dezenfeksiyon için kullanılır.    ..
55,90TL
Oksijenli Su 1 litre
Çok Satan
Kan Grubu Serumu Anti-AKAN GRUBU TAKIMI ANTİ-AKlasik lam metodu ile birer damla kan ve reaktif kullanarak standart kan gruplarının saptanmasında kullanılır. Anti A(Mavi) olarak renklendirilmiş reaktiflerle 180-200 civarında test sonucu doğru bir şekilde ve kısa zamanda her türlü laboratuar koşu..
99,90TL
Kan Grubu Serumu Anti-BKAN GRUBU TAKIMI ANTİ-BKlasik lam metodu ile birer damla kan ve reaktif kullanarak standart kan gruplarının saptanmasında kullanılır. Anti B (Sarı) olarak renklendirilmiş reaktiflerle 180-200 civarında test sonucu doğru bir şekilde ve kısa zamanda her türlü laboratuar koşulund..
99,90TL
Kan Grubu Serumu Anti-DKAN GRUBU TAKIMI ANTİ-DKlasik lam metodu ile birer damla kan ve reaktif kullanarak standart kan gruplarının saptanmasında kullanılır. Anti d (Şeffaf) olarak renklendirilmiş reaktiflerle 180-200 civarında test sonucu doğru bir şekilde ve kısa zamanda her türlü laboratuar koşulu..
189,90TL
Kan Grubu Takımı Testi setiKAN GRUBU MİAR SETİA-B-D SETKan grubu testi, Kan grubu A-B-D Takımı - DİAGAST MARKA 10'ar ml lik tir. 1 set 1 'er adet A , B, D MİARI TESTLERİNDEN OLUŞUR.Ortalama 200 testliktir. Soğuk zincir gönderilir. her bir test 10 ml. dirDiagast MarkadırSON KULLANMA TARİHLERİ : ..
339,90TL
Batikon 1 Litre
Çok Satan
Marka: Aqua
Batikon 1 litreKullanım alanı oldukça geniş batikon aynı zamanda Aile hekimliklerinde, diş hekimliklerinde ve her ilk yardım çantasında bulunması gereken bir antiseptik çözeltidir. Tıbbi sarf ve medikal malzemelerde hekimlerimizin en çok kullanmakta olduğu ürünleri başında gelmektedir.Küçü..
84,90TL
El ve Cilt Dezenfektanı 5 litre5 litrelik 5000 ml. El Dezenfektanı Nova Hand’in içeriğinde yer alan aktif madde % 70 oranında  etil alkoldür. Literatür çalışmalarına göre, etil alkol formülasyonlar içerisinde %70 kullanıldığında optimum etkinlik göstermektedir. * Piyasada bulunan el dezenf..
189,99TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 23 (2 Sayfa)