Menu
Your Cart

Hemoglobin Cihazları

Hemoglobin test cihazları, kan örneği alarak bireyin hemoglobin düzeyini ölçen tıbbi cihazlardır. Bu cihazlar genellikle sağlık merkezlerinde, laboratuvarlarda ve doktor muayenehanelerinde kullanılır.

Marka: EasyLife
EasyLife Hemoglobin Cihazı Easylife hemoglobin stribi 'nin hemoglobin cihazıdır. Tam kanda hemoglobin seviyesini ölçmek için klinik kullanıma uygun, kullanımı kolaydır. Hemoglobin konsantrasyonu kırmızı kan hücrelerinde bulunan ve CO2 ve O2 nin transferini sağlayan en önemli bileşenlerden biridir...
1.295,00 TRY
Marka: Acon Mission
Acon Mission Hemoglobin Cihazı Hemoglobin ve Hematokrit Ölçümü Yapabilme Kabiliyetine Sahip Hemoglobin Ölçüm Cihazıdır. Acon Mission Hemoglobin Ölçüm Cihazı ile çok fonksiyonlu Hemoglobin ve Hematokrit ölçümleri ve testleri yapılabilmektedir. Bu cihaz hızlı ve güvenilir sonuçlar almak için tasarlan..
2.615,00 TRY
Benecheck Hemoglobin Ölçüm Cihazı
Stokta Yok
Benecheck hemoglobin cihazı Benecheck Hb Hemoglobin Test Sistemi , amperometrik teknolojiyi kullanarak çok kısa sürede çok az miktarda kan numunesi ile kesin ve güvenilir Hemoglobin konsantrasyonu takibi sağlamaktadır. Test prensibi: Elektrokimyasal Biosensör Numune: Kapiller tam kan Ölçüm süres..
599,90 TRY
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)