Menu
Your Cart

Diş Hekimi Acil Seti

diş hekimi acil seti, diş hekimi muayenehane acil seti, diş hekimi adsm acil seti setleri bu kategoridedir.

Diş hekimi acil seti muayenehaneler için düzenlenmiş ve tüm içeriği ile birlikte gönderilir. SET İÇERİĞİ ve TEKNİK ÖZELLİKLER : AMBU SETİ ÇOCUK ( solunum balonu ve maskesi dahil ) AMBU SETİ YETİŞKİN ( solunum balonu ve maskesi dahil ) AİRWAY ÇOCUK, AİRWAY YETİŞKİN İNTRAKET ENJEKTÖR TURNİKE SÜT..
1.899,00 TRY
DİŞ HEKİMLERİ İÇİN ACİL SETİ, Muayenehane işleten Diş hekimlerimiz için hazırlanmış Yeni yönetmelik Acil Setidir. DİŞ HEKİMLERİ İÇİN ACİL SETİ İÇERİĞİ ve TEKNİK ÖZELLİKLERİ AMBU SETİ ÇOCUK (Solunum balonu ve solunum maskesi, ) AMBU SETİ YETİŞKİN (Solunum balonu ve solunum maskesi , ) airway çocuk..
1.899,00 TRY
DİŞ HEKİMİ ACİL SETİNDE BULUNMASI GEREKENLER LİSTESİ (RESMİ YAZI / EK7) ADSM ve Poliklinik tipi Büyük Acil Seti 1) Ambu seti, - Solunum balonu ve solunum maskeleri (erişkin ve çocuk boy) Airway (erişkin ve çocuk boy) 2) Laringoskop takımı ), 3) Oral veya nasal entübasyon tüpleri (erişkin ve çocu..
3.550,00 TRY
Diş hekimliği acil seti çantası turuncu renktedir.Ön cep ve yan 2 cepleri mevcuttur.Fermuarlı cepler kullanışlılığı arttırmaktadır. Turuncu ilk yardım çantası 22 litre hacimlidir. teknik özellikler Boyutları: En: 20 Cm ,Boyu: 40 Cm ,Derinlik: 28 Cm ,Hacim: 22 Litre..
714,90 TRY
GUİDE ÇUBUĞU ENTÜBASYON STİLLESİ DİŞ HEKİMLİĞİ ACİL SETTEKİ GUİDE'DIR. Nazal entübasyon esnasında kullanım için özel olarak tasarlanmış olan guide entübasyon kılavuzu tüpün aşağıya doğru burun içerisinden geçmesini kolaylaştırır. Ayrıca tüpün vokal kordlardan geçmesi ve pozisyon verilmesi amacıyl..
89,90 TRY
turuncu acil çantası taşıma kordonları vardır. bezdir. teknik özellikler Boyutları: En: 20 Cm Boyu: 40 Cm Derinlik: 28 Cm Hacim: 22 Litre..
714,90 TRY
MAGİLL PENSİ 20 cm. Nazal ve oral entübasyon uygulamalarında kullanılan magill pensi (sıklıkla nazotrakeal entübasyon) zorlukla karşılaşıldığı durumlarda tüpün trakeaya yerleştirilmesinde kullanılan, eğik makas şeklindeki aracın adıdır. Distal uçları yuvarlak ve deliklidir...
299,90 TRY
manometre cihazı - oksijen terapi cihazı
Stokta Yok
Oksijen tüplerinin hepsine uyumlu manometre cihazı.Oksijen terapi cihazı.OKSİJEN TÜPÜ REGÜLATÖRÜ..
249,90 TRY
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)