Menu
Your Cart

Cerrahi Set ve Aletler

otoskop seti  oftalmaskop seti  laringoskop seti  diapozon seti  cerrahi aletler  tromel  cerrahi kapaklı küvet  ışık kalemi


Cerrahi set içerisinde bulunan cerrahi makas sivri küt,portegü,bistüri sapı ve penset genel ufak cerrahi müdahaleler için hazırlanmıştır. Tüm aletler paslanmaz çeliktir ve sterilizasyon işlemlerine uygundur...
349,90 TRY
Marka: Archer
Diapozon seti pratik duyma testi aletidir.Belirli frekanslar ile belirli duyma testi yapmanın pratik yoludur. Set içindeki frekans diapozonları 128, 256, 512 ve 1024 şeklindedir.Alüminyumdan imal edilmiştir ve u şeklindedir. Aile hekimliklerinde ve muayenelerde kullanıma uygun ve pratik çözüm sağl..
689,90 TRY
Marka: Archer
Fiber Oftalmaskop Seti Beyaz Led Aydınlatmalıdır.Vidalı kilit sistemli oftalmaskop başlığı mevcuttur.Koruma Kılıflı Çantasındadır.Hafif ve pratik kullanım özelliğine sahip oftalmaskop kolaylıkla taşınabilir. Ürün 0+20 ve 0-20 dioptri aralığı lens seçeneği sunar.Işık şiddeti ayarlanabilmektedir.Fibe..
679,90 TRY
IŞIK KAYNAĞI - IŞIK KALEMİ teknik özellikler : LED - BEYAZ IŞIKTIR.hekimler tarafınca muayene etmekte kullanılır.2 AD. PİL İLE ÇALIŞIR.1 ADET IŞIK KALEMİ ( BİR ADET ) Diagnostik lamba net bir görüş sunar.Uzun süreli muayenelerde herhangi bir rahatsızlık vermez...
139,90 TRY
Kulak Yıkama ŞırıngasıPaslanmaz Çelikten Üretilmiş Olan Kulak Yıkama Şırıngası Hekimler Tarafından Kolaylıkla Yapılmasını Sağlayan Bir Alettir.Korozyona neden olmaz, çok uzun süre kullanım olanağı tanır. 100 ml. liktirİçerisinde mevcut olan conta sistemi sayesinde işlem esnasında sıvı kaçağı me..
779,90 TRY
Laringoskop Seti Pediatrik LEDLed Pediatrik Laringoskop Seti 3 bıçak ve 1 Handle dan oluşmaktadırBıçakları 00 , 0 , 1 numaralardadır. Miller TipLed teknolojisi ile üretilmiş olan, hastanın ya da kazazedenin solunum yolunun açık tutulmasını sağlayan Laringoskop Seti pediatrik 3 blade içermektedi..
2.390,00 TRY
Marka: 3M Litmann
HEM YETİŞKİN HEM DE PEDİATRİK ÇİFT TARAFLI YENİ MODEL İki taraflı dinleme çanı Bir yüzeydeki patentli ayarlanabilir diyafram, diğer yüzün geneksel çan fonksiyonunu artırır. Patentli 3M™ Littmann® kulağa tam uyumlu kulaklık ile konfor ve mükemmel akustik performans Yeni nesil tüp, cilt yağları ve..
4.455,00 TRY
Medikal ışık kalemialüminyum gövdeMuayene Işık Kalemi Led1 ADET..
99,90 TRY
Oftalmaskop Seti Metal
Stokta Yok
Oftalmaskop Seti Metal Handle + OftalmaskopMetal gövdeye sahip olan oftalmaskop 2,5 volt ampul sayesinde kolay bir görüş sağlar.Oftalmaskopun taban mercekleri son derece hassas yapıdadır.Başlık bölümü vidalı kilit sistemine sahiptir.Vakumlu ampul özelliği bulunur.Işık şiddeti ayarlanabilmektedir...
699,90 TRY
Otoskop Oftalmaskop Diagnostik Genel Set
-3 %
Otoskop Oftalmaskop Diagnostik Genel Sethekimler tarafınca muayene etmekte kullanılırteknik özellikler : Set İçerisinde Bulunan Ürünler: * 1 adet otoskop * 1 adet oftalmaskop * 2 adet larenks aynası* 1 adet madeni abeslang tutacağı* 1 adet madeni abeslang * 3 adet kulak spekulumu * 1 adet ışık..
1.395,00 TRY 1.439,00 TRY
Laringoskop Seti Pediatrik Macintosh 3 Bıçak (blade) + 1 Tutucu (handle) + 1 Adet ÇantasıHastanın ya da kazazedenin solunum yolunun açık tutulmasını sağlayan pediatrik laringoskop seti 3 blade içermektedir. Set, anestezide kullanım için de idealdir. Suni solunumu kolaylaştırma özelliğine sahip olan ..
1.895,00 TRY
Riester penscope Oftalmaskop cep tipi - 2076
-5 %
Marka: Riester
Riester Oftalmaskop – 2076Riester oftalmaskop - Cep tipi oftalmaskop2,7 volt aydınlatma+20,-20 diopri4 adet aperatürCep tipi, Alman Malıpen-scope oftalmaskop Özel taşıma ve saklama çantasıTeknik ÖzelliklerCep tipi oftalmaskop modeli Sarı ışıklı 2,7 V aydınlatma özelliğine sahiptir.0’dan + ..
3.999,00 TRY 4.230,00 TRY
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 24 (2 Sayfa)