Menu
Your Cart

Oftalmaskop Set

Tıbbi oftalmaskop setleri, göz muayeneleri ve tanıları için kullanılan medikal cihazlardır. Bu setler genellikle bir oftalmaskop, bir oftalmoskop ve bazen ek aksesuarlar içerir.

Oftalmaskoplar, göz içi yapıları incelemek için kullanılan bir cihazdır. Göz bebeği genişletildiğinde, oftalmaskop göz içindeki retinanın, optik sinirin ve diğer yapıların görüntülenmesine olanak tanır.

Oftalmoskoplar ise göz fonksiyonlarını değerlendirmek için kullanılan bir tıbbi cihazdır. Göz arkası görüntüleme cihazı olarak da bilinen oftalmoskop, gözün önünden bakılarak göz arkasındaki yapıların görüntülenmesine ve incelenmesine olanak sağlar.

Tıbbi oftalmaskop setleri genellikle oftalmologlar, göz doktorları ve optometristler tarafından kullanılır. Bu setler, göz hastalıklarının tanısını koymak, tedavi etmek ve hasta yönetimi için önemli bir araçtır.

Marka: Archer
Fiber Oftalmaskop Seti Beyaz Led Aydınlatmalıdır.Vidalı kilit sistemli oftalmaskop başlığı mevcuttur.Koruma Kılıflı Çantasındadır.Hafif ve pratik kullanım özelliğine sahip oftalmaskop kolaylıkla taşınabilir. Ürün 0+20 ve 0-20 dioptri aralığı lens seçeneği sunar.Işık şiddeti ayarlanabilmektedir.Fibe..
679,90 TRY
Oftalmaskop Seti Metal
Stokta Yok
Oftalmaskop Seti Metal Handle + Oftalmaskop Metal gövdeye sahip olan oftalmaskop 2,5 volt ampul sayesinde kolay bir görüş sağlar. Oftalmaskopun taban mercekleri son derece hassas yapıdadır. Başlık bölümü vidalı kilit sistemine sahiptir. Vakumlu ampul özelliği bulunur. Işık şiddeti ayarlanabilme..
699,90 TRY
Otoskop Oftalmaskop Diagnostik Genel Set
-3 %
Otoskop Oftalmaskop Diagnostik Genel Sethekimler tarafınca muayene etmekte kullanılırteknik özellikler : Set İçerisinde Bulunan Ürünler: * 1 adet otoskop * 1 adet oftalmaskop * 2 adet larenks aynası* 1 adet madeni abeslang tutacağı* 1 adet madeni abeslang * 3 adet kulak spekulumu * 1 adet ışık..
1.395,00 TRY 1.439,00 TRY
Riester penscope Oftalmaskop cep tipi - 2076
-5 %
Marka: Riester
Riester Oftalmaskop – 2076 Riester oftalmaskop Cep tipi oftalmaskop 2,7 volt aydınlatma, +20,-20 diopri,4 adet aperatür,Cep tipi, Alman Malı,Özel taşıma ve saklama çantası Teknik Özellikler Cep tipi oftalmaskop modeli Sarı ışıklı 2,7 V aydınlatma özelliğine sahiptir. 0’dan + 20’ye ve 0’dan – 20’..
3.999,00 TRY 4.230,00 TRY
Diagnostik Otoskop Oftalmaskop Set Yeni Model Diagnostik Otoskop Oftalmaskop Set Yeni Model
Yeni
Oftalmaskop oftalmoskop oftalmolojik muayene aletidir. Göz muayenesinde kullanılan bu alet ile gözün iç yapısı incelenir. Oftalmaskop, göz tabanını ve retina, damarlar ve sinirler gibi gözün içindeki yapıları görüntülemek için kullanılır. Otoskop ise kulak muayenesinde kullanılan bir alettir. Kulak..
1.490,00 TRY
Marka: Archer
Otoskop - Oftalmaskop Led Set Fiber Optik Otoskop-Oftalmaskop Led Set içeriğinde 1 adet handle, 1 adet led otoskop başlığı, 1 adet led oftalmaskop başlığı ve 10 adet spekulum mevcuttur. Fiberoptik LED otoskop oftalmaskop seti, kulak ve göz muayeneleri için kullanılan bir tıbbi cihaz setidir. Fiber..
1.255,00 TRY
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)