Menu
Your Cart

Acon Mission

Marka: Acon Mission
Mission EXPERT İdrar stribi teknik özellikleri: 10 parametre Acon Mission Expert İdrar Stribi kutu içeriği 100 adet Mission Expert İdrar Analiz Test Stribi 10 Parametre Ölçüm Yapabilmektedir. Tek kullanımlıktır. Kullanım sonrasında tıbbi atık kutusuna atabilirsiniz. Strip kutusu üzerindeki re..
299,90 TRY
Marka: Acon Mission
Mission İdrar analiz test stripleri farklı miyar alanlarının sabitlendiği dayanıklı plastik striplerdir. Bu idrar testi idrarda, glikoz, bilirubin, keton, özgül ağırlık, kan, pH, protein, ürobilinojen, nitrit, lökosit tayini için Hekimlerce kullanılma amacını taşımaktadır. Parametreler;LEU,NIT,URO,..
299,90 TRY
Marka: Acon Mission
Acon Mission Hemoglobin Cihazı Hemoglobin ve Hematokrit Ölçümü Yapabilme Kabiliyetine Sahip Hemoglobin Ölçüm Cihazıdır. Acon Mission Hemoglobin Ölçüm Cihazı ile çok fonksiyonlu Hemoglobin ve Hematokrit ölçümleri ve testleri yapılabilmektedir. Bu cihaz hızlı ve güvenilir sonuçlar almak için tasarlan..
2.615,00 TRY
Marka: Acon Mission
Acon Mission hemoglobin seti 1 ADET CİHAZ ve 1 KUTU STRİP içermektedir. HEMOGLOBİN HEMATOKRİT ÇOK FONKSİYONLU TEST SİSTEMİ 15 SANİYEDEN AZ SÜREDE ÖLÇÜM,HEMOGLOBİN HEMOTOKRİT ÖLÇÜMÜ,OTOMATİK HEMATOLOJİ ANALİZÖRLERİNE EŞ DEĞER SONUÇ OTOMATİK KALİBRASYON TEST HAFIZASI 1000 TEST HIZLI VE GÜVENİLİR ..
3.345,00 TRY
Marka: Acon Mission
Mission hemoglobin cihazı + 200 Adet ( 4 kutu x 50 lik strip ) mission hemoglobin stribi Mission hemoglobin büyük Eko set 4 kutu acon mission hemoglobin stribi ve 1 adet acon mission hemoglobin cihazı SON KULLANMA TARİHİ 05 - 2025 DÜR Mission hemoglobin set 4 kutu ve cihaz olarak satışa sunulm..
5.850,00 TRY
Marka: Acon Mission
ACON MISSION HEMOGLOBİN HEMATOKRİT TEST STRİBİ 50 lik Kutudadır. hekimlerin hemoglobin'e bakması için kullanılır. kutu içeriği 50 adettir. acon mission hemoglobin stribi Mission marka hemoglobin cihazının test stripleridir. SON KULLANMA TARİHİ 04 - 2026 DÜR Sağlık kuruluşlarında kullanılır. Mi..
839,90 TRY
Marka: Acon Mission
Mission Hemoglobin Stribi 3 Kutu Eko paket ( 150 adet mission hemoglobin strip ) ÇOK FONKSİYONLU TEST SİSTEMİ,15 SANİYEDEN AZ SÜREDE ÖLÇÜM,HEMOGLOBİN ve HEMATOKRİT ÖLÇÜMÜ STRİPLERİ,FDA ONAYLI STRİP,ACON LABORATORIES,MADE IN USA Hemoglobin ve hematokrit, iki önemli kan testidir ve kan hücrelerinin ..
2.495,00 TRY
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)