Menu
Your Cart

Laringoskop Set

Laringoskop setleri hekimlerce kullanılabilen ve yalnızca hekimler tarafınca temin edilebilen üründür.

Laringoskop setleri, larenksin (gırtlak) içine bakmak ve müdahale etmek için kullanılan cerrahi aletlerdir. Bu setler genellikle farklı boyutlarda ve şekillerde laringoskoplar, farklı türlerde laringoskop başlıkları ve boğazını genişletmek için kullanılan aksesuarları içerir.

Laringoskop setleri genellikle acil servislerde, ameliyathanelerde, acil durum müdahale araçlarında ve tıp öğrencilerinin eğitiminde kullanılır. Bu setler sayesinde gırtlak içine kolayca bakılabilir ve gerektiğinde solunum yollarına müdahale edilebilir.

Laringoskop Seti Pediatrik LED 3 bıçak ve 1 Handle dan oluşmaktadır.Bıçakları 00 , 0 , 1 numaralardadır. Miller Tip. Led teknolojisi ile üretilmiş olan, hastanın ya da kazazedenin solunum yolunun açık tutulmasını sağlayan Laringoskop Seti pediatrik 3 blade içermektedir. Set, anestezide kullanım iç..
2.390,00 TRY
Laringoskop Seti Pediatrik Macintosh 3 Bıçak (blade) + 1 Tutucu (handle) + 1 Adet Çantasından oluşmaktadır. Hastanın ya da kazazedenin solunum yolunun açık tutulmasını sağlayan pediatrik laringoskop seti 3 blade içermektedir. Set, anestezide kullanım için de idealdir. Suni solunumu kolaylaştırma öz..
1.945,00 TRY
Laringoskop Seti Macintosh 4 Bıçak ve 1 Tutucu Handle Laringoskop Seti 4 adet eğri bıçaktan (blade) ve 1 Adet Tutucu ( Handle ) ' dan oluşur + Çantası Teknik Özellikler Set içerisinde 1 adet handle ve 4 adet blade bulunur. Bladeler görüş alanını kapatmadığından entübasyonu zorlaştırmaz. Set içe..
1.890,00 TRY
Laringoskop Seti Standart 3 Blade
-8 %
Marka: Archer
LARİNGOSKOP SETİ 3 BLADE 1-2-3 numara bladelidir. Laringoskop ne için kullanılır? Laringoskop genel anestezinin yanı sıra kazazedenin (hastanın) hava yolunun açık tutulmasında ve suni solunumun kolaylaştırılmasında da kullanılmaktadır. Set içeriği nedir? Laringoskop seti içerisinde 1 adet handle..
1.375,00 TRY 1.499,00 TRY
Laringoskop Seti 5 Blade (Led – Fiberoptik) Laringoskop Seti 5 Blade (Led – Fiberoptik)
Ön sipariş
Laringoskop seti fiber optik 5 blade Led teknolojisi ile üretilmiş olan, hastanın ya da kazazedenin solunum yolunun açık tutulmasını sağlayan laringoskop seti 5 blade içermektedir. Set, anestezide kullanım için de idealdir. Suni solunumu kolaylaştırma özelliğine sahip olan fiberoptik laringoskop set..
0,00 TRY
Laringoskop seti fiber optik 3 blade Led teknolojisi ile üretilmiş olan, hastanın ya da kazazedenin solunum yolunun açık tutulmasını sağlayan laringoskop seti 3 blade içermektedir. Set, anestezide kullanım için de idealdir. Suni solunumu kolaylaştırma özelliğine sahip olan fiberoptik laringoskop set..
0,00 TRY
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)