Menu
Your Cart

Cerrahi Set ve Aletler

Tıbbi cerrahi setler, cerrahi prosedürlerde kullanılan çeşitli cerrahi aletlerin ve ekipmanların bir araya getirildiği setlerdir. Bu setler genellikle cerrahi müdahaleler sırasında ihtiyaç duyulan aletlerin tek bir paket içinde bulunmasını sağlar ve cerrahların işlerini daha kolay ve hızlı bir şekilde yapmalarına yardımcı olur.

Tıbbi cerrahi setler genellikle sterilize edilmiş bir şekilde sunulur ve içerdikleri aletlerin türüne ve cerrahi işlemin türüne göre farklılık gösterebilir. Örneğin, genel cerrahi setleri, ortopedik cerrahi setleri, göz cerrahi setleri gibi farklı türde cerrahi setler bulunmaktadır.

Bu setler, cerrahlara güvenli ve etkili bir şekilde cerrahi müdahaleler yapmalarına yardımcı olur ve prosedür sırasında tıbbi ekipmanların eksiksiz ve düzenli bir şekilde kullanılmasını sağlar. Ayrıca, tıbbi cerrahi setlerin steril edilebilir olması enfeksiyon riskini azaltarak hastanın güvenliğini artırır.

Cerrahi set içerisinde bulunan cerrahi makas sivri küt,portegü,bistüri sapı ve penset genel ufak cerrahi müdahaleler için hazırlanmıştır. Tüm aletler paslanmaz çeliktir ve sterilizasyon işlemlerine uygundur...
349,90 TRY
Marka: Archer
Diapozon seti pratik duyma testi aletidir.Belirli frekanslar ile belirli duyma testi yapmanın pratik yoludur. Set içindeki frekans diapozonları 128, 256, 512 ve 1024 şeklindedir.Alüminyumdan imal edilmiştir ve u şeklindedir. Aile hekimliklerinde ve muayenelerde kullanıma uygun ve pratik çözüm sağl..
899,90 TRY
Marka: Archer
Fiber Oftalmaskop Seti Beyaz Led Aydınlatmalıdır.Vidalı kilit sistemli oftalmaskop başlığı mevcuttur.Koruma Kılıflı Çantasındadır.Hafif ve pratik kullanım özelliğine sahip oftalmaskop kolaylıkla taşınabilir. Ürün 0+20 ve 0-20 dioptri aralığı lens seçeneği sunar.Işık şiddeti ayarlanabilmektedir.Fibe..
679,90 TRY
IŞIK KAYNAĞI - IŞIK KALEMİ teknik özellikler : LED - BEYAZ IŞIKTIR.hekimler tarafınca muayene etmekte kullanılır.2 AD. PİL İLE ÇALIŞIR.1 ADET IŞIK KALEMİ ( BİR ADET ) Diagnostik lamba net bir görüş sunar.Uzun süreli muayenelerde herhangi bir rahatsızlık vermez...
139,90 TRY
Kulak Yıkama Şırıngası Paslanmaz Çelikten Üretilmiş Olan Kulak Yıkama Şırıngası Hekimler Tarafından Kolaylıkla Yapılmasını Sağlayan Bir Alettir. Korozyona neden olmaz, çok uzun süre kullanım olanağı tanır.100 ml. liktir. İçerisinde mevcut olan conta sistemi sayesinde işlem esnasında sıvı kaçağı me..
779,90 TRY
Laringoskop Seti Pediatrik LED 3 bıçak ve 1 Handle dan oluşmaktadır.Bıçakları 00 , 0 , 1 numaralardadır. Miller Tip. Led teknolojisi ile üretilmiş olan, hastanın ya da kazazedenin solunum yolunun açık tutulmasını sağlayan Laringoskop Seti pediatrik 3 blade içermektedir. Set, anestezide kullanım iç..
2.390,00 TRY
Marka: 3M Litmann
HEM YETİŞKİN HEM DE PEDİATRİK ÇİFT TARAFLI YENİ MODEL İki taraflı dinleme çanı Bir yüzeydeki patentli ayarlanabilir diyafram, diğer yüzün geneksel çan fonksiyonunu artırır. Patentli 3M™ Littmann® kulağa tam uyumlu kulaklık ile konfor ve mükemmel akustik performans Yeni nesil tüp, cilt yağları ve..
4.575,00 TRY
Medikal ışık kalemi,Muayene Işık Kalemi Led gerekli muayene işlemlerinde kolaylık sağlar...
99,90 TRY
Oftalmaskop Seti Metal
Stokta Yok
Oftalmaskop Seti Metal Handle + Oftalmaskop Metal gövdeye sahip olan oftalmaskop 2,5 volt ampul sayesinde kolay bir görüş sağlar. Oftalmaskopun taban mercekleri son derece hassas yapıdadır. Başlık bölümü vidalı kilit sistemine sahiptir. Vakumlu ampul özelliği bulunur. Işık şiddeti ayarlanabilme..
699,90 TRY
Otoskop Oftalmaskop Diagnostik Genel Sethekimler tarafınca muayene etmekte kullanılırteknik özellikler : Set İçerisinde Bulunan Ürünler: * 1 adet otoskop * 1 adet oftalmaskop * 2 adet larenks aynası* 1 adet madeni abeslang tutacağı* 1 adet madeni abeslang * 3 adet kulak spekulumu * 1 adet ışık..
1.450,00 TRY
Laringoskop Seti Pediatrik Macintosh 3 Bıçak (blade) + 1 Tutucu (handle) + 1 Adet Çantasından oluşmaktadır. Hastanın ya da kazazedenin solunum yolunun açık tutulmasını sağlayan pediatrik laringoskop seti 3 blade içermektedir. Set, anestezide kullanım için de idealdir. Suni solunumu kolaylaştırma öz..
1.945,00 TRY
Riester penscope Oftalmaskop cep tipi - 2076
-5 %
Marka: Riester
Riester Oftalmaskop – 2076 Riester oftalmaskop Cep tipi oftalmaskop 2,7 volt aydınlatma, +20,-20 diopri,4 adet aperatür,Cep tipi, Alman Malı,Özel taşıma ve saklama çantası Teknik Özellikler Cep tipi oftalmaskop modeli Sarı ışıklı 2,7 V aydınlatma özelliğine sahiptir. 0’dan + 20’ye ve 0’dan – 20’..
3.999,00 TRY 4.230,00 TRY
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 24 (2 Sayfa)