Menu
Your Cart

Aile Hekimliği Tabelaları

ASM lerde hekimlerce kullanılan oda tabelaları bu kategoridedir.


Acil müdahale odası Tabelası1 adetArka yüzü çift taraflı hazır bant ile gönderilir.Duvarınıza yapıştırmanız yeterlidir..
49,90 TRY
DOKTOR TABELASI / Çalışma planı tabelası Bilgiler kısmına sırasıyla aşağıdaki bilgileri giriniz.. ( SAĞ TARAFTAKİ BOŞLUK ALANINA DOLDURUP SEPETİNİZE EKLEYİNİZ ) Sırasıyla Bilgiler kısmına Aşağıdaki bilgileri giriniz. 1- Sabah mesai başlangıç saati ve öğlen mesai bitiş saati (öğle tatili) 2- Öğle..
199,90 TRY
Hekim İç Tabela Dr. isimliği tabelası
Çok Satan
DOKTOR TABELASI Bilgiler kısmına sırasıyla aşağıdaki bilgileri giriniz.. ( SAĞ TARAFTAKİ BOŞLUK ALANINA DOLDURUP SEPETİNİZE EKLEYİNİZ ) 1- Hekim adı (ünvanı ile birlikte), 2- Ebe veya hemşirenin adı ve soyadı, 3- Aile Hekimliği Birimi Numarası, 4- Birim telefon numarası, 25 CM X 35 CM ÖLÇÜSÜNDE..
199,90 TRY
Bay Engelli WC tabelası1 adetArka yüzü çift taraflı hazır bant ile gönderilir.Duvarınıza yapıştırmanız yeterlidir..
44,90 TRY
Enjeksiyon ve Pansuman Odası Tabelası Arka yüzü çift taraflı hazır bant ile gönderilir. Duvarınıza yapıştırmanız yeterlidir...
59,90 TRY
Gebe İzlem ve Aile Planlaması Odası tabelası 1 adet Tabelalarınızı teslim aldığınızda tek yapmaniz gereken 140 cm den yukarıda olmak şartıyla(yönetmeliğe göre) odanızın dışına koruyucu bandı çıkarıp yapıştırmaktır. Montaj derdi yoktur...
79,90 TRY
Gebe izlem ve Üreme sağlığı odası tabelası 1 adet Arka yüzü çift taraflı hazır bant ile gönderilir. Duvarınıza yapıştırmanız yeterlidir..
79,90 TRY
Aşılama ve bebek - çocuk izlemleri odası tabelası40 x 15 ölçüsündeSağlık Bakanlığı yönetmeliğine göre düzenlenmiştir.Dekota 5mm kalınlıkta 3M çift taraflı bant ile hazır gonderilir.Dekota Tabelalarınızı teslim aldığınızda tek yapmaniz gereken 140 cm den yukarıda olmak şartıyla(yönetmeliğe göre) odan..
49,90 TRY
Engelli WC Tabelası bay veya bayan seçebilirsiniz düz yalnızca Engelli WC de seçebilirsiniz YANDAKİ KISMA NOTUNUZU BIRAKINIZ BAY - BAYAN VEYA ENGELLİ WC DEN HANGİSİNİ İSTİYORSANIZ ÜRÜN YANINDAKİ ALANA YAZINIZ .....
59,90 TRY
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)