Menu
Your Cart

Seyitler

FİX 5cm. x 5 mt Esnek flaster
Çok Satan
Marka: Seyitler
Fix 5 x 5 UNİPORE FİX ESNEK SABİTLEME BANDI %100 polyester dokumasız (non-woven) kumaştan üretilmiştir. Cilde hava aldırma özelliği ile vucuda uyumludur. teknik özellikleri: 5cm. x 5 mt. Esnek sabitleme flasteri cildin hava almasına engel olmaz. SON KULLANMA TARİHİ MİNUMUM 3 YILDIR 5 cm * 5 mt ..
17,90 TRY
FİX 10 cm x 10 mt Esnek flaster
Çok Satan
Marka: Seyitler
FİX 10 x 10 UNİPORE ESNEK SABİTLEME BANDI flasteri 10 cm eninde ve 10 metre uzunluğunda üretilmiştir. Unipore hipoalerjik flaster ödemin ve hareketin beklendiği (ortopedik, abdominal, göğüs obsterik) her türlü cerrahi girişim alanında omuz, dirsek, koltuk altı çıkıntılı bölgelerde kolaylıkla kulla..
49,90 TRY
Flaster Kağıt 5cm. x 5m.
Çok Satan
Marka: Seyitler
TIBBİ KAĞIT FLASTER dermopore 5 X 5 Kağıt flasteri teknik özellikleri : Yara üzerinin kapatılması, vücudun herhangi bir yerine uygulanan bandajın sabitlenmesi gibi amaçlarla kullanılan kağıt flaster çeşidi, derinin oksijen ile temasını kesmez. Bu yönüyle vücudun herhangi bir yerinde rahatlıkla kul..
36,90 TRY
ipek flaster medi ipek 5x5
Çok Satan
Marka: Seyitler
ipek flaster 5 x 5 medi ipek seyitler üretimi medi ipek flasterdir. teknik bilgisi: Çinko oksitli kauçuk bazlı yapıştırıcı özelliğe sahip asetat ipliğinden üretilmiş tıbbi ipek flasterdir. Enine boyuna düzgün şekilde kopabilir.Makas kullanılmaz. Her türlü cerrahi uygulamada tespitleme amacıyla k..
41,50 TRY
Flaster Bez 5cm. x 5m.
Çok Satan Stokta Yok
Marka: Seyitler
BEZ FLASTER 5 X 5 seyitler markadır. teknik özellikleri: Çinko oksitli,kauçuk bazlı yapıştırıcı özelliğe sahip tıbbi bez flasterdir. SON KULLANMA TARİHİ MİNUMUM 3 YILDIR..
39,90 TRY
Enjeksiyon Bandı 100 adetlik
Çok Satan
Marka: Seyitler
Enjeksiyon bandı Her türlü enjeksiyon işlemi sonrasında bölgenin kapatılması amacıyla kullanılır. Yaraya yapışmaz.Çıkarılması esnasında rahatlıkla enjeksiyon bölgesinden ayrılabilir.Yapışkanı kullanım sonrasında atık bırakmaz.Tek kullanımlıktır. Kutu içeriği 100 adettir. SON KULLANMA TARİHİ MİNUMU..
14,90 TRY
İpek Flaster 5cm. x 5m.
Çok Satan
Marka: Seyitler
İPEK FLASTER 5x5 5 cm en 5 metre uzunlukta ipek flaster seyitler markadır. teknik özellikler : Mediipek 5 cm x 5 mt dir. Hipoallerjenik Cildi tahriş etmez. SON KULLANMA TARİHİ MİNUMUM 3 YILDIR..
41,50 TRY
Marka: Seyitler
Kağıt Flaster 2,5 cm x 5 mt Dermapore Mikro gözenekleri sayesinde cilt havayı ve teri geçirir,su geçirmez.Özel yapışkanı sayesinde çok duyarli ciltlerde bile deriye etkisi minimaldir.Tüylü bölgelere de kolaylıkla yapışır,sökülürken acı vermez. Özel kesicisi sayesinde makas kullanımı gerektirmez,eni..
22,90 TRY
Marka: Seyitler
Toptan Fix 10 x 10 Unipore Flaster 10 kutu olarak gönderilir. 10 cm x 10 mt FİX özellikli Unipore fix flaster en kullanışlı flaster türüdür. Unipore fix sabitleme flasteri, yara veya kesiklerin üzerine uygulanarak sabitlenmesini sağlayan bir tür tıbbi flasterdir. Yara ya da kesik üzerine uygulandı..
490,00 TRY
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)