Menu
Your Cart

Tıbbi Atık Torbası 65x80 Büyük Boy 10 lu

Tıbbi Atık Torbası 65x80 Rulosu 10 adet 65 x 80 Büyük Boy Kalın 100 micron tıbbi torba içerir.

Rulo 10 Adet 65x80 Ölçüsünde Tıbbi Atık Torbasından Oluşmaktadır.100 Micron Kalınlıktadır. Tıbbi Atık Logolu ve Kırmızı Renktedir.

65x80 tıbbi atık poşeti 50 litre tıbbi atık barındırır. Pansuman ve ameliyat atıkları, acil servis atıkları, bakteri ve virüs tutan hava filtreleri, pamuklu bezler, sargı bezleri ve ilaç kutularının kullanım sonrasında muhafazası için uygundur.

Tıbbi atık poşeti, sağlık kuruluşlarında kullanılan enfekte olmuş veya potansiyel olarak enfeksiyöz madde içeren atıkların güvenli bir şekilde bertaraf edilmesi için kullanılan özel poşetlerdir. Tıbbi atık poşetleri kırmızı renkte olup üzerlerinde tıbbi atık ibaresi bulunmaktadır.

Tıbbi atık poşetlerinin kullanımı, enfekte atıkların toplanması ve taşınması sırasında enfeksiyon riskini azaltmaya yardımcı olur. Sağlık kuruluşlarında çalışan personelin güvenliği için tıbbi atık poşetlerinin doğru şekilde kullanılması büyük önem taşır.

Tıbbi atık poşetlerinin üzerinde bulunan tıbbi atık ibaresi, poşetin içinde bulunan atığın tehlikeli olduğunu ve özel şekilde bertaraf edilmesi gerektiğini belirtir. Bu nedenle tıbbi atık poşetleri, enfekte atıkların toplanması ve imha edilmesi için uygun bir şekilde kullanılmalıdır. Ayrıca, kullanılmış tıbbi malzemeleri ve diğer enfekte atıkları doğru şekilde bu poşetlere atmak da önemlidir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Tüm Kartlara Peşin Fiyatına 3 Taksit

PayTR Güvenli Ödeme Sistemi

Havale/EFT Ödemelerde %3 İndirim

999 TL. ve Üzeri Ücretsiz Kargo

Aynı Gün Hızlı Kargo