Menu
Your Cart

Archer

Marka: Archer
DİAPOZON SETİ 4 lü 128, 256, 512, 1024 frekans diyapozon setDiyapozon seti 4 adet diyapozondan ve 1 adet Özel çantasından oluşmaktadır.Aile Hekimliklerince kullanılan diapozon seti..
475,90 TRY
Marka: Archer
Fiber Oftalmaskop SetiFiber Oftalmaskop Seti Beyaz Led AydınlatmalıdırVidalı kilit sistemli oftalmaskop başlığı mevcutturKoruma Kılıflı ÇantasındadırHafif ve pratik kullanım özelliğine sahip oftalmaskop kolaylıkla taşınabilir.Ürün 0+20 ve 0-20 dioptri aralığı lens seçeneği sunar.Işık şiddeti ayarlan..
499,90 TRY
Cerrahi Dikiş Atma Eğitim Seti Cerrahi Dikiş Atma Eğitim Seti
Yeni
Marka: Archer
Cerrahi Dikiş Atma Eğitim SetiCut Down Silikonlu Kesik Sütür Eğitim SetiKesik sütür eğitim seti klinik cerrahi dikiş becerilerini geliştirmeyi sağlayan sütür eğitim setidir.Doku üzerinde bulunan hazır kesiler sayesinde kesi atmadan sütür çalışması yapılabilir.Kutu içeriğinde bulunan cerrahi set 1. s..
665,90 TRY
Marka: Archer
Fiber optik led otoskop seti  Kulak muayenesinin kolay ve hızlı bir şekilde yapılmasını sağlayan fiber optik otoskop kulak içinin net bir şekilde görünmesini sağlayacak aydınlatma özelliğine sahiptir. Hem kulak zarının hem de kulak kanalının homojen bir şekilde aydınlatılmasın..
445,90 TRY
Kesik Dikiş Sütür Eğitim Seti Siyah Kesik Dikiş Sütür Eğitim Seti Siyah
Yeni Stokta Yok
Marka: Archer
Kesik Sütür Eğitim SetiKesik Sütür Eğitim Seti Klinik cerrahi dikiş becerilerini geliştirmeyi sağlayan sütür eğitim setidir. Doku üzerinde bulunan hazır kesiler sayesinde kesi atmadan sütür çalışması yapılabilir.Siyah cerrahi set 1. sınıf paslanmaz çeliktendir.Siyah Kesik Sütür Set İçeriği 5 adet ce..
699,90 TRY
Marka: Archer
LARİNGOSKOP SETİ 3 BLADE 1-2-3 numara bladeLaringoskop ne için kullanılır?Laringoskop genel anestezinin yanı sıra kazazedenin (hastanın) hava yolunun açık tutulmasında ve suni solunumun kolaylaştırılmasında da kullanılmaktadır.Set içeriği nedir?Laringoskop seti içerisinde 1 adet handle ve 3 ade..
1.095,00 TRY
Marka: Archer
Otoskop - Oftalmaskop Led SetFiber Optik Otoskop-Oftalmaskop Led SetSet içeriğinde 1 adet handle, 1 adet led otoskop başlığı, 1 adet led oftalmaskop başlığı ve 10 adet spekulum mevcuttur..
799,90 TRY
Marka: Archer
RİA SETİ  ( 6 parça)teknik özellikleri ve içeriği : hekimlerce kullanılır.MEDWELT MARKA Teneculum tek dişli 250 mm standart * Histerometri 330 mm * Forester pensi 240 mm düz * Vajinal spekülüm grave 100*30 mm * Makas diseksiyon 180mm eğri * Pean pensi 200 mm düz..
839,90 TRY
Sütür Eğitim Kesik Silikon Doku Pedi Sütür Eğitim Kesik Silikon Doku Pedi
Yeni
Marka: Archer
Cerrahi dikiş becerilerini geliştirmeyi sağlayan Silikon sütür eğitim dokusudur.Tıp ve Veteriner hekimliği alanında kullanılan 10 farklı temel cerrahi dikiş uygulamalarını öğrenilebileceğiniz sütür eğitim pedi.Ped üzerinde çalışabileceğiniz sütür Tekniklerinden bazıları;1. Basit sütür2. Devamlı..
249,90 TRY
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 13 (2 Sayfa)