Menu
Your Cart

Archer

Marka: Archer
Bistüri Sapı No 3 paslanmaz çelikten üretilmiş bir cerrahi alettir. Bistüri uçlarında küçük numaralara uygundur..
65,90 TRY
Marka: Archer
Cerrahi Makas Düz Sivri-küt 14,5 cm. tamamen paslanmaz ve korozyona karşı dayanıklı yapıdadır. Cerrahi makas her türlü sterilizasyon şartına uygun üretilmiştir.Bir ucu sivri bir ucu küttür. Çoğu cerrahi müdahalede kolay ve pratik kullanılabilmesi için uçlarından biri sivri diğer ucu küt olarak üret..
139,90 TRY
Marka: Archer
Eğri Cerrahi Makas 14.5 cm. uzunluğundadır.Genel ağız yapısı eğridir ve uçlarından biri sivri diğer ucu küt olarak tasarlanmıştır.Bu 2 farklı tip uç tek makas üzerinde cerrahi müdahaleler sırasında pratiklik ve kolaylık sağlar...
139,90 TRY
Marka: Archer
Diapozon seti pratik duyma testi aletidir.Belirli frekanslar ile belirli duyma testi yapmanın pratik yoludur. Set içindeki frekans diapozonları 128, 256, 512 ve 1024 şeklindedir.Alüminyumdan imal edilmiştir ve u şeklindedir. Aile hekimliklerinde ve muayenelerde kullanıma uygun ve pratik çözüm sağl..
689,90 TRY
Marka: Archer
Fiber Oftalmaskop Seti Beyaz Led Aydınlatmalıdır.Vidalı kilit sistemli oftalmaskop başlığı mevcuttur.Koruma Kılıflı Çantasındadır.Hafif ve pratik kullanım özelliğine sahip oftalmaskop kolaylıkla taşınabilir. Ürün 0+20 ve 0-20 dioptri aralığı lens seçeneği sunar.Işık şiddeti ayarlanabilmektedir.Fibe..
679,90 TRY
Cerrahi Dikiş Atma Eğitim Seti Cerrahi Dikiş Atma Eğitim Seti
Yeni -11 %
Marka: Archer
Kesik sütür eğitim seti klinik cerrahi dikiş becerilerini geliştirmeyi sağlayan sütür eğitim setidir. Silikon Doku üzerinde bulunan hazır kesiler sayesinde kesi atmadan sütür çalışması yapılabilir.Diğer tarafında düz yüzeyde kesik atma denemeleri yapılabilmektedir. Kutu içeriğinde bulunan cerrahi ..
715,90 TRY 799,90 TRY
Marka: Archer
Fiber optik led otoskop seti Kulak muayenesinin kolay ve hızlı bir şekilde yapılmasını sağlayan fiber optik otoskop kulak içinin net bir şekilde görünmesini sağlayacak aydınlatma özelliğine sahiptir. Hem kulak zarının hem de kulak kanalının homojen bir şekilde aydınlatılmasını sağlar. Dayanıklı ve k..
649,90 TRY
Kesik Dikiş Sütür Eğitim Seti Kesik Dikiş Sütür Eğitim Seti
Yeni
Marka: Archer
Kesik Sütür Eğitim Seti Klinik cerrahi dikiş becerilerini geliştirmeyi sağlayan sütür eğitim setidir. Doku üzerinde bulunan hazır kesiler sayesinde kesi atmadan sütür çalışması yapılabilir.Silikon pedin diğer tarafı kesi atmak için düzdür. Kesik Sütür Eğitim Set İçeriği 5 adet cerrahi alet, 2 adet..
739,90 TRY
Marka: Archer
LARİNGOSKOP SETİ 3 BLADE 1-2-3 numara bladeLaringoskop ne için kullanılır?Laringoskop genel anestezinin yanı sıra kazazedenin (hastanın) hava yolunun açık tutulmasında ve suni solunumun kolaylaştırılmasında da kullanılmaktadır.Set içeriği nedir?Laringoskop seti içerisinde 1 adet handle ve 3 ade..
1.499,00 TRY
Marka: Archer
Otoskop - Oftalmaskop Led SetFiber Optik Otoskop-Oftalmaskop Led SetSet içeriğinde 1 adet handle, 1 adet led otoskop başlığı, 1 adet led oftalmaskop başlığı ve 10 adet spekulum mevcuttur..
1.255,00 TRY
Marka: Archer
RİA SETİ  ( 6 parça)teknik özellikleri ve içeriği : hekimlerce kullanılır.MEDWELT MARKA Teneculum tek dişli 250 mm standart * Histerometri 330 mm * Forester pensi 240 mm düz * Vajinal spekülüm grave 100*30 mm * Makas diseksiyon 180mm eğri * Pean pensi 200 mm düz..
949,90 TRY
Sütür Eğitim Kesik Silikon Doku Pedi Sütür Eğitim Kesik Silikon Doku Pedi
Yeni
Marka: Archer
Cerrahi dikiş becerilerini geliştirmeyi sağlayan Silikon sütür eğitim dokusudur.Tıp ve Veteriner hekimliği alanında kullanılan 10 farklı temel cerrahi dikiş uygulamalarını öğrenilebileceğiniz sütür eğitim pedi.Ped üzerinde çalışabileceğiniz sütür Tekniklerinden bazıları;1. Basit sütür2. Devamlı..
249,90 TRY
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 13 (2 Sayfa)