Menu
Your Cart

Elastik Sargı Bezi 10cm. x 4 mt.

Elastik Sargı Bezi 10cm. x 4 mt.
Elastik Sargı Bezi 10cm. x 4 mt.
Çok Satan
Elastik Sargı Bezi 10cm. x 4 mt.
Elastik Sargı Bezi 10cm. x 4 mt.
Elastik Sargı Bezi 10cm. x 4 mt.
6,25 TRY
50 adet ve üzeri 6,20 TRY
100 adet ve üzeri 5,99 TRY
  • Stok: Stokta Var
  • Model: asmelas

Elastik Sargı Bezi 10cm x 4 metre Vücutta meydana gelen yaralanma, kırık veya çıkık durumunda hem vücudun bu bölümünü sabitlemek hem de yaraya konulan sargı bezini sabitleyerek kaymasını önleyen elastik sargı bezi vücudun yaralı bölümlerini korur.

Problemli bölgeyi veya yarayı her türlü dış etkenden, bakteriden ve mikroptan koruyarak enfeksiyon riskini azaltması nedeniyle mutlaka yaralanma durumunda kullanılması önerilir.

Teknik Özellikler Elastik sargı bezi kol, bacak ve vücudun diğer bölgelerinde meydana gelen kanamayı durdurmak için de kullanıma uygundur. Rulo formunda sarılmış olduğundan kullanıma hazırdır ve pratik bir kullanım sunar. Cilt üzerinde kalıntı bırakmaz, tahrişe ve kızarıklığa neden olmadığından güvenli bir kullanım sunar. Elastik sargı bezi 10 cm genişliğinde, 4 metre uzunluğundadır. Ürün tek kullanımlıktır. Elastik yapısı cildin sıkı bir şekilde sarılmasını sağlar. Eklemlerin oynamasını engellemek amacıyla da kullanılabilir. Gözenekli yapısı hava geçirgenliği sağlar, yaranın ve cildin hava almasını engellemez. Her iki kenarı da örgülüdür, iplik bırakmaz ve steril olarak da kullanılabilir.

SON KULLANMA TARİHİ MİNUMUM 3 YILDIR

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Tüm Kartlara Peşin Fiyatına 3 Taksit

PayTR Güvenli Ödeme Sistemi

Havale/EFT Ödemelerde %3 İndirim

999 TL. ve Üzeri Ücretsiz Kargo

Aynı Gün Hızlı Kargo