Menu
Your Cart

Tansiyon Aleti Yetişkin Manuel

Tansiyon Aleti Yetişkin Manuel
Tansiyon Aleti Yetişkin Manuel
Tansiyon Aleti Yetişkin Manuel
Tansiyon Aleti Yetişkin Manuel
Tansiyon Aleti Yetişkin Manuel
469,90 TRY
  • Stok: Stokta Var
  • Model: asmtankl

Tansiyon Aleti Yetişkin Manuel Klasik Modeldir.Hekimler ve hemşireler tarafından kullanılan manuel tip tansiyon aletidir.

Teknik Özellikler

Klasik tansiyon aleti 48 mm skalaya sahiptir.Tansiyon aletinin 0 – 300 mm / Hg kadranı mevcuttur.

+ - 3 mm / Hg hassasiyet ile tansiyon ölçümünün yapılabilmesini sağlar.Manşet bölümü yapışkanlıdır ve yıkanabilir özelliktedir.Klasik tansiyon aleti modeli TSE 1060 standartlarına uygun olarak üretilmiştir.Steteskop, kullanım kılavuzu ve orijinal taşıma çantası ürüne dahildir.

Manuel tansiyon aleti, tansiyonun ölçülmesi için kullanılan bir cihazdır. Bu alet genellikle bir manşet, bir basınç pompası ve bir stetoskop içerir. Kullanıcı, manşeti kola sarar ve basınç pompasıyla manşeti şişirir. Ardından stetoskopla kulaklarına yaklaşarak nabzı dinler ve manşetin basıncını yavaşça indirmeye başlar. Nabız sesi, manşetin basıncının düşmeye başladığı noktada duyulur ve bu noktada tansiyon değerleri okunabilir. Manuel tansiyon aletleri genellikle sağlık profesyonelleri tarafından kullanılır, ancak evde kullanım için de satın alınabilir. Bu aletlerin doğru şekilde kullanılması ve tansiyon ölçümünün düzenli şekilde yapılması önemlidir, çünkü yüksek veya düşük tansiyon değerleri sağlık sorunlarına işaret edebilir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Tüm Kartlara Peşin Fiyatına 3 Taksit

PayTR Güvenli Ödeme Sistemi

Havale/EFT Ödemelerde %3 İndirim

999 TL. ve Üzeri Ücretsiz Kargo

Aynı Gün Hızlı Kargo