Menu
Your Cart

Acil Seti

Kategori Sayfası Açıklama

aile hekimliği acil seti  asm acil seti  acil ürünleri

Acil Müdahale Seti - Aile Hekimliği Acil SetiSET İÇERİĞİ ve TEKNİK BİLGİLERİSET İÇERİĞİ FULL SET OLARAK GÖNDERİLİR.Laringaskop seti 1,2,3 bıçaklar ( çocuk, orta, yetişkin)Ambu seti pvc ÇocukAmbu seti pvc YetişkinAirway 2 adet bebek,Airway 2 adet çocuk ,Airway 2 adet yetişkinEntübasyon tüpü yeti..
1.275,00TL
asm acil müdahale seti (ÇANTALI) Aile Hekimliği Acil Müdahale Seti SET + ÇANTA + ÜCRETSİZ KARGO ASM ACİL MÜDAHALE SETİ (FULL SET) İÇERİĞİ ve TEKNİK ÖZELLİKLER1 adet Acil Çantası (turuncu)Laringaskop seti 1,2,3 bıçaklar ( çocuk, orta, yetişkin)Ambu seti pvc ÇocukAmbu seti pvc YetişkinAirway ..
1.640,00TL
Acil Afet ve Deprem Çantası Acil Afet ve Deprem Çantası
Yeni -12 % Stokta Yok
Acil Afet ve Deprem Çantası (duvara monte aparatlı - taşınabilir)Afet ve acil durumlarda ihtiyaç duyabilecek temel ürünlerin bir arada olduğu Afet ve Acil Durum Çantasıdır.Yakınınızda bulundurabileceğiniz boyutta olup ev veya işyerinde bulundurulabilir.Duvara montelenebilir veya taşınabilir özellikt..
399,90TL 455,90TL
Aile hekimliği acil müdahale seti + ilk yardım çantasıÜCRETSİZ - AYNI GÜN KARGOteknik özellikleri ve içeriği :1 Adet TURUNCU Acil Çantası Laringaskop seti 1,2,3 bıçaklar ( çocuk ve yetişkin)Ambu seti pvc ÇocukAmbu seti pvc YetişkinAirway 2 bebek, 2 çocuk , 2 yetişkinEntübasyon tüpü yetişkin 1, ..
1.640,00TL
Diş hekimi acil setiSET İÇERİĞİ ve TEKNİK ÖZELLİKLER :AMBU SETİ ÇOCUK ( solunum balonu ve maskesi dahil )AMBU SETİ YETİŞKİN ( solunum balonu ve maskesi dahil )AİRWAY ÇOCUKAİRWAY YETİŞKİNİNTRAKETENJEKTÖRTURNİKESÜTUR SETİFLASTERMANŞONLU TANSİYON ALETİ ÇOCUK BOYMANŞONLU TANSİYON ALETİ YETİŞKİ..
1.199,00TL
Pediatrik ambu seti / solunum setiPVC DİRSON KULLANMA TARİHİ MİNUMUM 3 YILDIR..
165,90TL
AMBU SETİ YETİŞKİN / SOLUNUM SETİPvc Ambu Seti YetişkinAile Hekimliklerinde Denetlemelerde özellikle bulundurulması istenen Acil Müdahalede önemli bir yeri olan bir ekipmandır.SON KULLANMA TARİHİ MİNUMUM 3 YILDIR..
165,90TL
Endotrakeal tüp - Entübasyon tüpü
Çok Satan
Marka: Beybi
entübasyon tüpü - endotrekeal tüp EN KÜÇÜK BOY PEDİATRİK NO 2,5 'DEN BAŞLAR EN BÜYÜK YETİŞKİN BOY NO 8,5 ' E KADARDIREndotrakeal tüpler, trakede oral ve nasal hava akışını sağlamak için üretilmişlerdir.Kaflı entübasyon tüpleri, Yüksek Hacimli Düşük Basınç Kaflı, intermediate HVLP olarak veya Stan..
22,90TL
Airway
Çok Satan
Airway hava yolu yardımcı ekipmanı no 0 yeni doğanno 1 bebekno 2 çocukno 3 yeni yetişkinno 4 yetişkinno 5 xl yetişkinSON KULLANMA TARİHLERİ MİNUMUM 3 YILDIR..
9,90TL
STERİ STRİPYara Dikiş Bandı Steri-StripMikro delikli yapısı sayesinde yapıştırıldığı bölgenin hava almasına yardım eder.Naylon filament kullanılarak üretildiği için güçlendirilmiş ekstra sağlam yapıya sahiptir.İsteğe bağlı olarak tek başına kullanılabilmesinin yanı sıra staplerle de kullanılabilir.H..
24,90TL
Oksijen maskesi pediatrik
Çok Satan
Oksijen maskesi pediatrikTek tek paketlison kullanma tarihi 2024 türPediatrik Oksijen Maskesi..
9,90TL
Oksijen Maskesi Yetişkin
Çok Satan
yetişkin oksijen maskesiTek Tek paketlidirson kullanma tarihi 2024 türOksijen Maskesi Yetişkin..
9,90TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 17 (2 Sayfa)