Menu
Your Cart

Cerrahi Maskeler

Cerrahi Maskeler, Meltblown Filtreli Maskeler ve Muayene Maskeleri

Desenli Çocuk Maskesiçocuk boy desenli 3 katlı telli maske kutu içeriği 50 adettir. Hijyen ve Salgından korunmak için en ön planda bulunan ürünlerden biri de koruyucu 3 katlı maskedir. ..
29,90 TRY
Evony 3 Katlı Cerrahi Maske 50 lik Evony 3 Katlı Cerrahi Maske 50 lik
Stokta Yok
Evony Cerrahi Filtreli MaskeEvony marka cerrahi maske 3 katlıdır ve burun tellidir.Yumuşak kulak lastikleri sayesinde kulak ağrısı yapmaz. Uzun süreli takmalarda rahatlık sağlar.EVONY CERRAHİ MASKE 50 ADETTİR.YEŞİL ve SİYAH Renk SeçenekleriEVONY MASKE ÖZELLİKLERİ;TSE Tip2R ve TSE Güvenli Üretim sert..
49,90 TRY
MELTBLOWN filtreli Cerrahi Maske Yüzde 98,90 Filtrasyon Burun Telli Yumuşak Lastikli Full Ultrasonik Cerrahi Ağız Maskesi Meltblown Kumaş 3 Katlı TELLİ 50 ADETLİK KUTUDAgünlük çalışma koşulları içerisinde Tam Ultrasonik Cerrahi Ağız Maskesi kullanmak zorunda olan doktor, cerrah, diş doktoru, veterin..
39,90 TRY
Meltblown Full Ultrasonic Filtreli Cerrahi MaskeMeltblown Filtre Kumaştan Üretilmiş ekstra koruma özellikli cerrahi 3 katlı mavi telli full ultrasonik maskedir.El değmeden üretilmiş olan Meltblown cerrahi muayene maskesi sıvı geçirmez Mavi renkte Non-woven dış katman ( 30gr ) , orta kısmı Meltblown ..
39,90 TRY
VGuard Muayene Maskesi 50 lik
Çok Satan
Muayene Maskesi 50 likteknik özellikleri :50 lik  KUTUDADIR.3 KATLI - TELLİVguard Mavi Meltblown 3 katlı ve Tellidir50 ADET Muayene MaskesiSON KULLANMA TARİHİ MİNUMUM 4 YILDIR..
39,90 TRY
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)