Menu
Your Cart

Aile Sağlığı Merkezi ürünleri

A3 RONDO ÇERÇEVE
Stokta Yok
A3 BOYUTUNDA ÇERÇEVEAÇILIR - KAPANIR ÖZELLİKLERİNDEDİR.A3 BOYUTUNDA HER AFİŞ VEYA A3 BOYUTUNDAKİ HERŞEY İÇİN UYGUNDUR...
89,90 TRY
A4 BOYUTUNDA RONDO ÇERÇEVE21cm x 30cm ölçülerindedir.Açılır kapanır özelliğe sahiptir.Şık bir görünüm sağlarStandart renk gümüş eloksaldır...
94,90 TRY
Acil Müdahale Seti - Aile Hekimliği Acil Seti SET İÇERİĞİ ve TEKNİK BİLGİLERİ SET İÇERİĞİ FULL SET OLARAK GÖNDERİLİR. Laringaskop seti 1,2,3 bıçaklar ( çocuk, orta, yetişkin) Ambu seti pvc Çocuk Ambu seti pvc Yetişkin Airway 2 adet bebek, Airway 2 adet çocuk , Airway 2 adet yetişkin Entübas..
2.250,00 TRY
asm acil müdahale seti (ÇANTALI) Aile Hekimliği Acil Müdahale Seti ASM ACİL MÜDAHALE SETİ (FULL SET) İÇERİĞİ ve TEKNİK ÖZELLİKLER 1 adet Acil Çantası (turuncu) Laringaskop seti 1,2,3 bıçaklar ( çocuk, orta, yetişkin) , Ambu seti pvc Çocuk, Ambu seti pvc Yetişkin, Airway 2 adet bebek, Airway 2 ad..
2.850,00 TRY
IŞIK KAYNAĞI - IŞIK KALEMİ teknik özellikler : LED - BEYAZ IŞIKTIR.hekimler tarafınca muayene etmekte kullanılır.2 AD. PİL İLE ÇALIŞIR.1 ADET IŞIK KALEMİ ( BİR ADET ) Diagnostik lamba net bir görüş sunar.Uzun süreli muayenelerde herhangi bir rahatsızlık vermez...
139,90 TRY
Aile hekimliği acil müdahale seti + ilk yardım çantası teknik özellikleri ve içeriği : 1 Adet TURUNCU Acil Çantası, Laringaskop seti 1,2,3 bıçaklar ( çocuk ve yetişkin) ,Ambu seti pvc Çocuk ,Ambu seti pvc Yetişkin ,Airway 2 bebek, 2 çocuk , 2 yetişkin, Entübasyon tüpü yetişkin 1, çocuk 1, Oksijen ..
2.850,00 TRY
Defibrilatör Life point pediatrik ped 2027 / 02
Süper Fiyat -7 %
Marka: LifePoint
Life point pro aed defibrilatörün orjinal lifepoint defibrilatör pedi dir.Pediatrik ped yalnızca life point aed cihazına uygundur. Acil müdahale aile hekimleri ve sağlık profesyonelleri tarafından defibrilatör pedi aed cihazına bağlantısı sağlanarak kullanılabilir. Pediatrik Life Point Defibrilatö..
2.790,00 TRY 2.990,00 TRY
Diş hekimi acil seti muayenehaneler için düzenlenmiş ve tüm içeriği ile birlikte gönderilir. SET İÇERİĞİ ve TEKNİK ÖZELLİKLER : AMBU SETİ ÇOCUK ( solunum balonu ve maskesi dahil ) AMBU SETİ YETİŞKİN ( solunum balonu ve maskesi dahil ) AİRWAY ÇOCUK, AİRWAY YETİŞKİN İNTRAKET ENJEKTÖR TURNİKE SÜT..
1.899,00 TRY
DOKTOR TABELASI / Çalışma planı tabelası Bilgiler kısmına sırasıyla aşağıdaki bilgileri giriniz.. ( SAĞ TARAFTAKİ BOŞLUK ALANINA DOLDURUP SEPETİNİZE EKLEYİNİZ ) Sırasıyla Bilgiler kısmına Aşağıdaki bilgileri giriniz. 1- Sabah mesai başlangıç saati ve öğlen mesai bitiş saati (öğle tatili) 2- Öğle..
199,90 TRY
Parmak tipi pulse oksimetre ölçüm cihazı olan bu pulse oksimetre Aile Hekimi Malzemelerinde en başta gelen cihazlardandır. Pulse oksimetre, dakikadaki kalp atış hızını ve kandaki oksijen seviyesini en kolay ve hızlı şekilde ölçebilen, ayrıca kayıt atına alabilen bir cihazdır...
199,90 TRY
Marka: Archer
RİA SETİ ( 6 parça) teknik özellikleri ve içeriği : Teneculum tek dişli 250 mm standart,Histerometri 330 mm,Forester pensi 240 mm düz,Vajinal spekülüm grave 100*30 mm,Makas diseksiyon 180mm eğri ve Pean pensi 200 mm düz cerrahi aletlerinden oluşmaktadır. Medikal paslanmaz çelik malzeme kullanılar..
949,90 TRY
DİŞ HEKİMİ ACİL SETİNDE BULUNMASI GEREKENLER LİSTESİ (RESMİ YAZI / EK7) ADSM ve Poliklinik tipi Büyük Acil Seti 1) Ambu seti, - Solunum balonu ve solunum maskeleri (erişkin ve çocuk boy) Airway (erişkin ve çocuk boy) 2) Laringoskop takımı ), 3) Oral veya nasal entübasyon tüpleri (erişkin ve çocu..
3.550,00 TRY
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 37 (4 Sayfa)