Menu
Your Cart

Laringoskop Set

Laringoskop setleri hekimlerce kullanılabilen ve yalnızca hekimler tarafınca temin edilebilen üründür.

Laringoskop Seti Pediatrik LEDLed Pediatrik Laringoskop Seti 3 bıçak ve 1 Handle dan oluşmaktadırBıçakları 00 , 0 , 1 numaralardadır. Miller TipLed teknolojisi ile üretilmiş olan, hastanın ya da kazazedenin solunum yolunun açık tutulmasını sağlayan Laringoskop Seti pediatrik 3 blade içermektedi..
1.495,00 TRY
Laringoskop Seti Pediatrik Macintosh 3 Bıçak (blade) + 1 Tutucu (handle) + 1 Adet ÇantasıHastanın ya da kazazedenin solunum yolunun açık tutulmasını sağlayan pediatrik laringoskop seti 3 blade içermektedir. Set, anestezide kullanım için de idealdir. Suni solunumu kolaylaştırma özelliğine sahip olan ..
1.399,00 TRY
Laringoskop Seti Macintosh 4 Bıçak ve 1 Tutucu HandleLaringoskop Seti 4 adet eğri bıçaktan (blade) ve 1 Adet Tutucu ( Handle ) ' dan oluşur + ÇantasıTeknik Özellikler Set içerisinde 1 adet handle ve 4 adet blade bulunur. Bladeler görüş alanını kapatmadığından entübasyonu zorlaştırmaz. Set içerisi..
1.590,00 TRY
Marka: Archer
LARİNGOSKOP SETİ 3 BLADE 1-2-3 numara bladeLaringoskop ne için kullanılır?Laringoskop genel anestezinin yanı sıra kazazedenin (hastanın) hava yolunun açık tutulmasında ve suni solunumun kolaylaştırılmasında da kullanılmaktadır.Set içeriği nedir?Laringoskop seti içerisinde 1 adet handle ve 3 ade..
1.199,00 TRY
Laringoskop seti fiber optik 5 blade Led teknolojisi ile üretilmiş olan, hastanın ya da kazazedenin solunum yolunun açık tutulmasını sağlayan laringoskop seti 5 blade içermektedir. Set, anestezide kullanım için de idealdir. Suni solunumu kolaylaştırma özelliğine sahip olan fiberoptik laringoskop se..
6.999,00 TRY
Laringoskop seti fiber optik 3 blade Led teknolojisi ile üretilmiş olan, hastanın ya da kazazedenin solunum yolunun açık tutulmasını sağlayan laringoskop seti 3 blade içermektedir. Set, anestezide kullanım için de idealdir. Suni solunumu kolaylaştırma özelliğine sahip olan fiberoptik..
6.690,00 TRY
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)