Menu
Your Cart

Otoskop Set

otoskop seti  ekonomik otoskop set  otoskop oftalmaskop diagnostik set  aile hekimi otoskop seti

Otoskop Oftalmaskop Diagnostik Genel Set
-3 %
Otoskop Oftalmaskop Diagnostik Genel Sethekimler tarafınca muayene etmekte kullanılırteknik özellikler : Set İçerisinde Bulunan Ürünler: * 1 adet otoskop * 1 adet oftalmaskop * 2 adet larenks aynası* 1 adet madeni abeslang tutacağı* 1 adet madeni abeslang * 3 adet kulak spekulumu * 1 adet ışık..
1.395,00 TRY 1.439,00 TRY
Marka: Riester
Riester Mini Pen-Scope Otoskop + 10 adet spekulumteknik özellikleri : pen-scope 2056 otoskop 2,7V aydınlatmalı Hafif ve küçük oluşundan dolayı çantada,cepte kolayca taşınabilir Riester Fiber optik otoskop 2,5 x büyütmeli lens. 2 adet kalem pil ile çalışır2,7 Volt Direk aydınlat..
1.895,00 TRY
Diagnostik Otoskop Oftalmaskop Set Yeni Model Diagnostik Otoskop Oftalmaskop Set Yeni Model
Yeni
Oftalmaskop oftalmoskop oftalmolojik muayene aletidir. Göz muayenesinde kullanılan bu alet ile gözün iç yapısı incelenir. Oftalmaskop, göz tabanını ve retina, damarlar ve sinirler gibi gözün içindeki yapıları görüntülemek için kullanılır. Otoskop ise kulak muayenesinde kullanılan bir alettir. Kulak..
1.490,00 TRY
Marka: Archer
Fiber optik led otoskop seti Kulak muayenesinin kolay ve hızlı bir şekilde yapılmasını sağlayan fiber optik otoskop kulak içinin net bir şekilde görünmesini sağlayacak aydınlatma özelliğine sahiptir. Hem kulak zarının hem de kulak kanalının homojen bir şekilde aydınlatılmasını sağlar. Dayanıklı ve k..
649,90 TRY
Marka: Archer
Otoskop - Oftalmaskop Led SetFiber Optik Otoskop-Oftalmaskop Led SetSet içeriğinde 1 adet handle, 1 adet led otoskop başlığı, 1 adet led oftalmaskop başlığı ve 10 adet spekulum mevcuttur..
1.255,00 TRY
OTOSKOP SETİ * Özel çanta içerisinde * Işığı ayarlanabilir * Vidalı kilit sistemli otoskop başlığı * Vakumlu ampul * 2,5 / 3,5 / 4,5 mm reusable ve 2,5- 4 mm disposable kulak spekulumu * 2,5 W vakum lamba * 2 yıl garanti..
699,90 TRY
Fiber Optik Otoskop Oftalmaskop LED 2'li Set
Yeni
Fiber Optik Otoskop Oftalmaskop LED 2'li Set Led Otoskop ve Led Oftalmaskoptan Oluşmaktadır.2 kafa 2 handle dan oluşmaktadır. Fiber optik otoskop led aydınlatmalı cep tipi otoskoptur.Başlıca özellikleri arasında Fiber optik ışık,Hafif ve kompakt tasarım,Kolay taşınabilme,Vidalı kilit sistemli otosk..
1.399,00 TRY
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)