Menu
Your Cart

Muayene Eldivenleri

muayene eldiveni  nitril pudrasız eldiven  latex pudrasız eldiven lateks eldiven

Beybi Nitril Eldiven Strong-5 Beybi Nitril Eldiven Strong-5
Yeni
Marka: Beybi
Nitril Mavi Pudrasız Muayene Eldiveni Beybi Strong-5 Kutu İçi 100 Adettir. Diğer nitril eldivenlere göre daha kalın, daha dayanıklı ve daha esnek yapıdadır. Beybi Pudrasız Nitril eldiven bir çok sektörde kullanıma uygundur. Aile sağlığı merkezlerinde ve Tüm sağlık kuruluşlarında da kullanıma uy..
94,90 TRY
OnePlus Nitril Pudrasız Eldiven OnePlus Nitril Pudrasız Eldiven
Yeni
OnePlus Nitril Mavi Pudrasız Muayene Eldiveni Kutu İçi 100 Adettir.Nitril eldiven one plus S , M ve L olarak 3 boyuttadır. OnePlus eldiven sağlam yapısı ve latekse alerjisi olanlar için uygun pudrasız eldiven dir.Sağlık kurumlarında ve ASM lerde sıkça kullanıma uygun pudrasız one plus eldiven parmak..
79,90 TRY
Haspet Nitril Pudrasız Eldiven Haspet Nitril Pudrasız Eldiven
Çok Satan
Marka: Haspet
Haspet Nitril Pudrasız Eldiven 100 lükNitril Pudrasız Eldiven Haspet Marka Olup, Kutu İçi 100 Adettir. Aile Hekimlikleri başta olmak üzere pek çok farklı iş alanında kullanılmakta olan haspet nitril pudrasızeldivenler, gerek hijyen; gerekse koruyuculuk açısından büyük öneme sahip olan..
83,90 TRY
BRP Nitril Pudrasız Eldiven BRP Nitril Pudrasız Eldiven
Yeni Çok Satan Süper Fiyat
Marka: BRP
Brp Nitril Pudrasız Eldiven 100'lükNitril muayene eldivenleri lateks'e karşı alerjisi olan kullanıcılar için en ideal alternatiflerden biridir.Pudrasız ve Kokusuzdur.Nitril Eldiven Hasta ve Hekim Arasındaki Temasta iki tarafıda güvende tutan sağlam yapılı eldiven türüdür.Mavi renkte, kokusuz, pudras..
83,90 TRY
Marka: Haspet
Haspet Muayene Eldiveni Lateks PudralıLateks eldiven kutu içi 100 adettir.S – M – L Boyları ile her ele uyum sağlayan lateks yapısı ile ele mükemmel oturur.PudralıLateks100 lük..
82,90 TRY
Haspet Lateks Pudrasız Eldiven Haspet Lateks Pudrasız Eldiven
Çok Satan
Marka: Haspet
Haspet Lateks Pudrasız Eldiven 100 lükLateks Pudrasız Eldiven Kaliteli lateks den üretilmiş olup kutu içi 100 adettir.Haspet Marka Lateks Pudrasız Muayene Eldiveni 100 lükLateks pudrasız eldiven, elin şeklini alarak kolay hareket imkani sağlar. Lateks eldiven ile hijyen ve güvenlik sağlanmış olur.&n..
94,90 TRY
BRP Lateks Pudrasız Eldiven 100'lük BRP Lateks Pudrasız Eldiven 100'lük
Yeni
Marka: BRP
BRP Lateks Pudrasız Eldiven 100'lükLateks pudrasız muayene eldiveni kutu içi 100 adettir.Doğal lateks kullanılarak üretilip düşük protein seviyesi ile alerji riskini azaltır.Pudrasız Muayene Eldiveni BRP esnek Lateks yapısıyla sağlık sektörü ve bir çok alanda kullanıma uygundur.Tek kullanımlıktır ve..
98,90 TRY
Mumu Lateks Pudrasız Eldiven 100 lükLateks Pudrasız Eldiven Kaliteli lateks den üretilmiş olup kutu içi 100 adettir.MUMU Marka Lateks Pudrasız Muayene Eldiveni 100 lükLateks pudrasız eldiven, elin şeklini alarak kolay hareket imkani sağlar. Lateks eldiven ile hijyen ve güvenlik sağlanmış olur. ..
95,90 TRY
Marka: Beybi
Beybi Nitril Pudrasız Muayene Eldiveni1 Kutu içinde 100 adet mavi pudrasız nitril eldiven mevcutturBeybi Markadır- Non-steril ve tek kullanımlıktır.- Sentetik nitrilden imal edilmiştir. - İki ele de uyumludur.- mavi renktedirSON KULLANMA TARİHİ MİNUMUM 4 YILDIRSTOKTA YOKTUR..
87,90 TRY
Dolphin Lateks Pudrasız EldivenDolphin Marka Lateks Pudrasız Muayene Eldiveni Elastik yapısı ile Hastane, Aile Hekimliği, Veteriner, Gıda işleme, Kozmetik, Temizlik vb. gibi her türlü hijyen ve koruma gerektiren işlerde kullanım için idealdir.Lateks Pudrasız Eldiven Kutu İçi 100 a..
98,90 TRY
Nitril Pudrasız Muayene Eldiveni 100 lük
Çok Satan
Nitril Pudrasız Muayene Eldiveni1. kalite üründür. 100 lük kutudadırteknik özellikler :  1 KUTU 100 adettir.- Non-steril ve tek kullanımlıktır.- Sentetik nitrilden imal edilmiştir. - İki ele de uyumludur.- mavi renktedirSON KULLANMA TARİHİ MİNUMUM 3 YILDIRPUDRASIZDIRS - M - L..
83,90 TRY
Lateks Pudrasız Muayene Eldiveni 100 lük
Çok Satan
Latex Pudrasız Muayene Eldiveni100 lük kutularda Latex PUDRASIZ muayene eldiveni - BEYAZ RENKTEDİR1. KALİTE ÜRÜNDÜRNon-sterilDoğal lateksTek kullanımlık100'lük  kutudaPudrasızSON KULLANMA TARİHİ MİNUMUM 4 YILDIR..
94,90 TRY
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 29 (3 Sayfa)